Rohkem teavet muusikaõppe kohta ja esinemiste tellimine - Merike Susi:  merike@merikemusic.ee   tel. +372 56 632 067
Merike
Tegemised  -  Bio
Kuula  -  Vaata
Veel enne kui asusuin klaverit õppima oskasin kuulmise järgi lugusid klaveril mängida.Muusika tegemine on mind elu jooksul kokku viinud väga paljude erinevate muusikute ning muusikaliste kooslustega.Olen mänginud väga erinevat muusikat klassikast-rockini. Täna keskendun eelkõige enda muusika kirjutamisele.Teen kontserte ja salongiõhtuid.Esinen meelsasti igasugustel erinevatel sündmustel.Esitan enda muusikat ja interpreteerin teiste autorite loomingut nii üksinda koos klaveriga kui ka valikuliselt koostöös teiste muusikutega.
Tegemised
2019  Merikemusic
Salong-kontsert kava Kuulda saab akustilisi töötlusi tuntud pop-,rock-,swing-,soul-,blues-,jazz- ning originaallugudest Merike Susile hästi omases võtmes vürtsitatuna mõnusate vahetekstidega. Kava meeleolu on põhiliselt chill,sobib suurepäraselt nii kuulamiseks, kui õhtusöögi osaks ning muusika on ka tantsitav.
Annie Lennox Special kava Kavas esitatakse valik Annie Lennoxi loomingut. Kuulda saab lugusid plaatidelt ajavahemikus 1982-2006. Esitusele tulevad kõik suuremad hitid läbi aegade Merike Susile omases võtmes. Sobib hästi kuulamiseks.
 "You have placed a chill in my heart"
Merike Susi autorikava Kavas kuuleb Merike Susi loodud muusikat ning lugusid nende laulude loomisest. Kuula Merikese debüütplaati “Üksi Üksolemises” SIIT Kavasid  saab tellida  erinevates koosseisudes: Vokaal ja klaver - Merike Susi
Vokaal ja klaver - Merike Susi  ning  percussioonid Hele-Riin Uib
Merike Susi on iseseisev sooloartist,annab kontserte,kirjutab muusikat ning tegeleb klaveri ja lauluõpetuse personaalsete tundide andmisega .
Biograafia - Helijäljed - Videojäljed - Tehtud asjad Merike tegeleb ka grupitundidega,pannes rahva koos musitseerima ning muusikat looma. Klaveritunnid - Muusikaõpe Muusika on olnud ehk liigagi loomulik osa minust niikaua kui ennast teadlikult mäletan. Veel enne kui asusuin klaverit õppima oskasin kuulmise järgi lugusid klaveril mängida.Muusika tegemine on mind elu jooksul kokku viinud väga paljude erinevate muusikute ning muusikaliste kooslustega.Olen mänginud väga erinevat muusikat klassikast-rockini. Täna keskendun eelkõige enda muusika kirjutamisele.Teen kontserte ja salongiõhtuid.Esinen meelsasti igasugustel erinevatel sündmustel.Esitan enda muusikat ja interpreteerin teiste autorite loomingut nii üksinda koos klaveriga kui ka valikuliselt koostöös teiste muusikutega.
"Kui kunagi veel näeme siis teisiti on kõik” Teleshow “Suur Komöödiaõhtu” stuudioband kus mängivad hetkel eestis enim nõutud  tippmuusikud. Band esineb hea meelega ka väljaspool stuudiot ja on võimeline pakkuma kliendile saatebandi teenust, kui on soov erilisi laule kuulda või esitada erinevate lauljatega(ka mitte professionaalsetega).
"Merike Susi trio” Koosseis: Klaver,vokaal - Merike Susi Bass - Hannes Agur Vellend Trummid - Kaupo Saar Trio esitab taustamuusikat,tantsumuusikat,täidab kliendi soove ning on saatebandiks kliendi poolt soovitud lugude esitamisel. Korraldab seltskonnalaulude ühislaulmisi.
Merike
Kuula  -  Vaata
Tegemised  -  Bio
Biograafia - Helijäljed - Videojäljed - Tehtud asjad Merike tegeleb ka grupitundidega,pannes rahva koos musitseerima ning muusikat looma. Klaveritunnid - Muusikaõpe Muusika on olnud ehk liigagi loomulik osa minust niikaua kui ennast teadlikult mäletan. Veel enne kui asusuin klaverit õppima oskasin kuulmise järgi lugusid klaveril mängida.Muusika tegemine on mind elu jooksul kokku viinud väga paljude erinevate muusikute ning muusikaliste kooslustega.Olen mänginud väga erinevat muusikat klassikast- rockini. Täna keskendun eelkõige enda muusika kirjutamisele.Teen kontserte ja salongiõhtuid.Esinen meelsasti igasugustel erinevatel sündmustel.Esitan enda muusikat ja interpreteerin teiste autorite loomingut nii üksinda koos klaveriga kui ka valikuliselt koostöös teiste muusikutega.
Rohkem teavet muusikaõppe kohta ja esinemiste tellimine Merike Susi:  merike@merikemusic.ee   tel. +372 56 632 067
Tegemised
Muusika on olnud ehk liigagi loomulik osa minust niikaua kui ennast teadlikult mäletan. Veel enne kui asusuin klaverit õppima oskasin kuulmise järgi lugusid klaveril mängida.Muusika tegemine on mind elu jooksul kokku viinud väga paljude erinevate muusikute ning muusikaliste kooslustega.Olen mänginud väga erinevat muusikat klassikast-rockini. Täna keskendun eelkõige enda muusika kirjutamisele.Teen kontserte ja salongiõhtuid.Esinen meelsasti igasugustel erinevatel sündmustel.Esitan enda muusikat ja interpreteerin teiste autorite loomingut nii üksinda koos klaveriga kui ka valikuliselt koostöös teiste muusikutega.
2019   Merikemusic